Ustájení koní

Vítejte v katalogu , kde naleznete pro svého koně to nejlepší ustájení.

 

Hledáte-li ustájení koní v nejbližším okolí je tu pro Vás seznam ustájení koní, pronájem boxů pro koně, pronájmy pastvin atd. ...v mapě na portále ustajenikoni.cz

  • ustájení koní
  • pronájem stání pro koně
  • haly pro koně

 

 

Ustájení koní - Stáje a Ranče

Ustájení koní - Stáje a Ranče

Ustájení pro koně -  ustájení koní v boxech, ustájení koní na pastvinách, volné ustájení koní, ustájení na ranchi. Jsou pojmy, které jsou známi snad každému majiteli koní, který někdy hledal ustájení pro svého koně ! Jaká je nabídka ustájení koní a nabízené služby pro koně ?

 

Ustájení koní

 

Hledáte ustájení pro koně ? 

 

Portál Ustájeníkoní.cz  Vám přináší online katalog pro milovníky a chovatele koní. V katalogu naleznete kontakty a informace o stájích a rančů, kteří nabízí ustájení pro koně a služby nejen pro koně, ale i pro Vás. 

Ustájení koní, výcvik jízdy na koni, ubytování s koňmi, výběhy pro koně, venkovní ustájení.

Co vše očekávat při pronájmu stání pro koně a za jakou cenu tyto služby stáje nabízí ?

 

Vybrat kvalitní ustájení pro koně za dobrou cenu nemusí být tak složité.

 

Ustájení koní ve vaší lokalitě

 

Na servru Ustájeníkoní.cz na hlavní straně naleznete mapu, kde naleznete kontakty na stáje v Čr, které nabízí ustájení pro koně. Vyberte si jednoduše stáj ve Vašem okolí, která Vám nabízí služby pro koně.

Vyberte si stáj, kde se bude líbit Vašemu koni i Vám. Malebné ranče pro ustájení koní naleztnete v nejkrásnějších koutech naši republiky i v hlavním městě nebo v jeho blízkém okolí.

 

Ustájení koní v Praze

 

I v Praze naleznete kvalitní ustájení pro koně nebo možnost vyjížďky na koních. V hlavním městě se nacházi několik rančů, chcete-li stájí pro koně, ktéré nabízí krom ustájení koní v boxech i vyjížďky na koních přímo téměř v centru Prahy.


 

Boxy pro koně

Koně se už několik stovek let chovájí ve stájích. Není tomu jinak ani dnes a nejčastějším ustájením koní bývá právě staní ve stajích. Opravdu nejběžnějším ustájením bývá právě ustájení koní v boxech. Boxy pro ustájení koní nabízí ustájenému zvířeti jeho osobní prostor. Boxy pro ustájení koně jsou vybaveny podestýlkou, napáječkou pro koně.

Boxy pro koně mají být samozřejmě čisté a prostorné, tak kůň měl dostatečně volný prostor k pohybu. Boxy pro koně mají roměr cca 3 x 4 m. Pronájem boxů na koně naleznete v nabídkách ustájení na webových stránkach stájí a rančů, které naleznete v katalogu firem na Ustájení koní.cz

Cena ustájení

Každá stáj ma trochu jiný ceník ustájení, ale ceny za ustájení se plus mínus pohybují okolo stejné ceny za pronájem boxu pro koně. Ustájení koně v boxu se pronajímá od 2000,- a narůstá s kvalitou poskytovaných služeb.

V ceně ustájení je většinou zahrnuto stání pro koně s podestýlkou. Podestýlka pro koně by měla být z pilin a čisté kvalitní slámy. Krmení pro koně. Krmení složené ze sena i jádra. V ceně za ustájení by měla být zahrnuta možnost výběhu a pastvin pro koně. Některé jezdecké kluby nabízí i v základní ceně za ustájení i možnost využití kryté jízdárny.

Další služby poskytované pro chovatele koní jsou většinou nadstandartní a musíte si trochu připlatit.

 

Ustájení
21.05.2020 11:58:25 | Miluše Bezděková
Hledám levnější ustájení(boxové), pro 22 letého, plnokrevného, valacha. Možnost výběhu a pastvy. Koník je už v důchodu. Lokalita, okres Benešov. Děkuji.
Ustájení
21.05.2020 11:59:06 | Miluše Bezděková
Hledám levnější ustájení(boxové), pro 22 letého, plnokrevného, valacha. Možnost výběhu a pastvy. Koník je už v důchodu. Lokalita, okres Benešov. Děkuji.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Ustájení koní - Stáje a Ranče

obrazek Ustájení pro koně -  ustájení koní v boxech, ustájení koní na pastvinách, volné ustájení koní, ustájení na ranchi. Jsou pojmy, které jsou známi snad každému majiteli koní, který někdy hledal ustájení pro svého koně ! Jaká je nabídka ustájení koní a nabízené služby pro koně ? Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.